Grudzień 2018 Grudzień 2018 Grudzień 2018
Ni Po Wt Śr Cz Pi So
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika
ul. Al. 1- Maja 22; 62-510 Konin
tel./fax 63 242 45 57
sekretariat@kopernik.konin.pl








 

FAKULTETY  MATURALNE  R. SZK. 2015 / 2016

 


Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Rodzaj działań Liczba godzin w roku Nr zespołu/    Uwagi
1. Gabriela Kieller Świetlica tzn. opieka nad uczniami w czasie nieobecności nauczycieli          i  inne obowiązki nauczyciela świetlicy 38 2
2. Zenon Leśniewski 8 3
3. Helena Paździoch 38 1
4. Jarosław Józefacki 38 2
5. Gabriela Matuszkiewicz 19/19 4
6. Beata Andrzejczak 38 2
7. Katarzyna Rybarczyk 38 3
8. Dorota Matuszewska 19/19 4
9. Dawid Latański 19 1
10. Agnieszka Palutka 38 1
11. Zbigniew Michalak 19 4
12. ks. Paweł Śmigiel 19 4
13. ks. Zbigniew Barcz 19 4
14. Aleksandra Malinowska 38 3
15. Joanna Rolewicz 38 4
16. Marek Gąska 19/19 1
17. Miłosz Michalski 19/19 2
18. Mariusz Brzęcki 19/19 1
19. Jolanta Woźniakowska 19 2
20. Tomasz Wojtenko Drukowanie świadectw          i przygotowanie do egzaminu zawodowego 38 --
21. Ela Koziarska 38 --
22. Marek Kukowski Koło biblijne 38 --
23. Agnieszka Ościsłowska Koło europejskie 38 --
24. Piotr Wojtenko Koło medialne 38 --
25. Jolanta Chudykowska Koło fizyczne 38 --
26. Jolanta Krysztofiak Koło chemiczne 38 --
27. Dariusz Krysztofiak Koło historyczne 38 --
28. Michał Janiak Koło wiedzy                            o społeczeństwie 38 --
29. Ewa Cieślewicz Koło recytatorskie 38 --
30. Renata Hoderna Koło recytatorskie 38 --
31. Katarzyna Staszewska Koło fryzjerskie 38 --
32. Mateusz Kowalski Koło strzeleckie 38 --
33. Adam Kacprzak Koło ratownicze - Aleje 16 --
34. Marta Ostrowska Koło językowe 38 --
35. Beata Karczewska Koło językowe 38 --
36. Monika Olejniczak Koło psychologiczne 38 --
37. Stanisław Poturała Koło informatyczne 38 --
38. Magdalena Matuszak Koło geograficzne 38 --
39. Żaneta Bąkiewicz Koło plastyczne 19 --
40. Elżbieta Czaja Koło ratownicze - Chorzeń 19 --
41. Maria Zawilska Realizacja ogólnoszkolnych akcji realizujących szkolny program profilaktyczny 38 --
42. Małgorzata Osajda 38 --
43. Ewa Pawlak 38 --
44. Krzysztof Płachciński Przygotowanie i opieka nad uczniami w czasie zawodów sportowych 38 --
45. Dariusz Bielik 38 --
46. Urszula Drzewiecka 38 --
47. Anna Bąk - Nowak 38 --
48. Magdalena Kuna 38 --
49. Robert Matuszak 38 --
50. Jarosław Wertlewski 38 --
51. Daniel Zajączkowski 38 --
52. Anna Gągorowska 19 --
53. Monika Hreczyńska - Konieczka 19 --
54. Paweł Bodzianowski 38 --
55. Adrian Stanisławski 38 --
56. Adam Werchlewski 38 --
57. Natalia Tomaszewska 38 --
58. Jerzy Drygiel 19 --
59. Jacek Andrzejczak Opieka nad organizacjami młodzieżowymi 38 --
60. Andrzej Przeździecki 38 --
61. Maciej Binkowski 38 --
62. Anna Kopaczewska - Nowak 38 --
63. Magdalena Kazimierczak 19/19 --
64. Małgorzata Binkowska 19/19 --
65. Jarosław Kubacki Poczet Sztandarowy, obsługa uroczystości szkolnych 38 --
66. Małgorzata Grobelna Zajęcia wyrównawcze               i fakultety maturalne 38 --
67. Iwona Durkiewicz - Janowska 38 --
68. Ewelina Wojdyło 38 --
69. Anna Kiraga 38 --
70. Anna Krugiołka 38 --
71. Daniela Kantarowska 38 --
72. Beata Szczepańska 38 --
73. Maria Kozłowska 38 --
74. Katarzyna Dębińska 38 --
75. Ewelina Majewska 19 --
76. Barbara Filipczak - Kucharczyk 38 --
77. Ewa Mierkiewicz - Pawlak 38 --
78. Małgorzata Imperowicz-Jurczak 38 --
79. Iwona Słomczyńska 38 --
80. Bożena Ostrowska 38 --
81. Katarzyna Motylewska 9 --
82. Wiesława Nowakowska 38 --
83. Renata Pietrzak 19 --
84. Agnieszka Nizgorska Zajęcia wyrównawcze               i fakultety maturalne 38 --
85. Barbara Cichos 38 --
86. Ewelina Krzyżanowska 38 --
87. Daria Wasilewska 38 --
88. Hanna Winiewska 38 --
89. Justyna Falkowska 5 --
90. Joanna Łysiak-Wojtenko 38 --
91. Katarzyna Nowicka 19 --
92. Anna Mucha 39 --
93. Iwona Drzewiecka 0 --
94. Joanna Serafińska 38 --
95. Barbara Drop 19 --
96. Anna Halejcio-Stankowska 19 --
97. Jasmina Łuczak 9 --
98. Hanna Piotrowska 19 --
99. Michał Kałużny 38 --
100. ks. Marcin Węckowski 6 --
101. Małgorzata Szuba -Jabłońska 38 --
102. Danuta Michalak 38 --
103. Grażyna Kmiecik 38 --
104. Anna Brożyńska 38 --
105. Adona Rogalska 38 --
106. Barbara Piechota 19 --
107. Zbigniew Beinek 38 --
108. Karło Maria 0 --
109. Aldona Bober 38 --
110. Aleksandra Ludkowska 38 --
111. Zbigniew Sikorski 38 --
112. Sylwia Michalak 38 --
113. Karolina Borkowska 0 --
114. Bogumiła Krygier 38 --
115. Iwona Tarnas 0 --
116. Anna Pawlak 0 --
117. Dorota Sikorska 38 --
118. Małgorzata Janiak 38 --
119. Joanna Rolewicz 19 --
120. Dorota Świtek 38 --
121. Anna Pawlak 38 --
122. Katarzyna Rybarczyk 38 --
123. Aleksandra Józefacka -- --
124. Roman Kazimierczak 38 --
125. Joanna Kucal 38 --
126. Marta Żabierek 19 --
127. Małgorzata Dziopa 19 --
128. Agnieszka Karczewska 0 --
129. Joanna Tabaka -- --
130. Karolina Górna 19 --
Terminy dyżurów nauczycieli w świetlicy szkolnej w ramach KN § 42, ust 5a                            z podziałem na zespoły.
Liczba godzin uzależniona od ilości godzin w planie lekcji. (Pełen etat – 38 godz. tzn. 9 tygodni po 4godz./tydzień + 2).
Opieka musi być zapewniona w godz. od 8:45 – 17:30 z wyjątkiem piątku.                                   Piątek do godz. 15:00.
Zespół 1 – przewodniczący Jerzy Drygiel – od 1 września do 31 października 2015r.
Zespół 2 – przewodnicząca Gabriela Kieller – od 3 listopada 2015r. do 18 stycznia 2016r.
Zespół 3 – przewodnicząca Katarzyna Rybarczyk – od 1 lutego do 1 kwietnia 2016r.
Zespół 4 – przewodnicząca Joanna Rolewicz – od 4 kwietnia do 24 czerwca 2016r.